Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1915.JPGТягур Ілля
учень 9 класу
3 місце в олімпіаді з історії
3 місце в олімпіаді з правознавства
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1904.JPGШаленик Юліанна
учениця 10 класу
3 місце в олімпіаді з історії
/Files/images/olmpada_2017-18/photo5386824270308550742.jpgСмужаниця Катерина
учениця 11 класу
2 місце в олімпіаді з історії
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1881.JPGФурдела Ліана
учениця 11 класу
3 місце в олімпіаді з історії
2 місце в олімпіаді з географії
3 місце в олімпіаді з правознавства
/Files/images/olmpada_2017-18/photo5402576887500351724.jpgДерев’янко Валентина
учениця 10 класу
3 місце в олімпіаді з екології
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1912.JPGФать’янов Максим
учень 9 класу
2 місце в олімпіаді з англійської мови
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1914.JPGТатаренко Віталій
учень 9 класу
3 місце в олімпіаді з фізики
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1900.JPGСлавська Тетяна
учениця 10 класу
2 місце в олімпіаді з фізики
3 місце в олімпіаді з математики
Яворська Яна
учениця 11 класу
3 місце в олімпіаді з фізики
3 місце в олімпіаді з біології
2 місце в олімпіаді з інформатики
2 місце в олімпіаді з інформаційних технологій
/Files/images/olmpada_2017-18/photo5422752900100237586.jpgАлмаші Микола
учень 10 класу
3 місце в олімпіаді з економіки
/Files/images/olmpada_2017-18/photo5422752900100237587.jpgКек Юліанна
учениця 9 класу
1 місце в олімпіаді з біології
/Files/images/olmpada_2017-18/photo5384155149997549747.jpgДанканич Вікторія
учениця 10 класу
2 місце в олімпіаді з біології
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1809.JPGМишанич Каміла
учениця 11 класу
2 місце в олімпіаді з біології
Дудка Денис
учень 8 класу
2 місце в олімпіаді з хімії
/Files/images/olmpada_2017-18/photo5398073287872981329.jpgЧмерук Степан
учень 9 класу
3 місце в олімпіаді з хімії
3 місце в олімпіаді з математики
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1883.JPGКочедиков Богдан
учень 9 класу
3 місце в олімпіаді з хімії
2 місце в олімпіаді з інформатики
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1909.JPGГлуханич Євген
учень 10 класу
3 місце в олімпіаді з хімії
/Files/images/olmpada_2017-18/photo5386486466835753154.jpgКалій Ольга
учениця 10 класу
2 місце в олімпіаді з хімії
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1877.JPGТелінгер Вільгельм
учень 11 класу
1 місце в олімпіаді з хімії
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1911.JPGБурдюх Євгенія
учениця 10 класу
3 місце в олімпіаді з правознавства
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1806.JPGБакалов Максиміліан
учень 9 класу
1 місце в олімпіаді з інформатики
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1805.JPGСоколов Валентин
учень 9 класу
2 місце в олімпіаді з інформатики
1 місце в олімпіаді з інформаційних технологій
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1907.JPGКутнич Томаш
учень 10 класу
1 місце в олімпіаді з інформатики
3 місце в олімпіаді з інформаційних технологій
/Files/images/olmpada_2017-18/IMG_1810.JPGПронько Ангеліна
учениця 11 класу
2 місце в олімпіаді з української мови та літератури
/Files/images/olmpada_2017-18/photo5404799550255901755.jpgРепинець Юрій
учень 11 класу
3 місце в олімпіаді з математики
Газаров Артем
учень 9 класу
2 місце в олімпіаді з інформаційних технологій
Кiлькiсть переглядiв: 193

Коментарi